یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

هتل رکسوس پریمیوم


هتل پنج ستاره رکسوس پریمیوم واقع در منطقه بلک در  انتالیا است که دارای امکانات استاندارد وخدمات ویژه  است. این هتل با موقعیت مکانی مناسب پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد. این هتل دارای ۱۰۰۰ متر ساحل اختصاصی با پارک آبی به سبک تروجان به وسعت ۱۲ هزار مترمربع می باشد

 

 

 

کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد و شامل بالکن خصوصی، تلویزیون صفحه تخت، ماهواره، اتاق نشیمن جداگانه همراه با کاناپه های راحت و میز ناهار خوری می باشند.

 

 

 

مینی بار هتل بسیار پر بار هست و هر روز پر می شود محتویات ان: اب معدنی. نوشابه انرژی زا. ۴ رنگ نوشابه. ایس تی. شکلات. چیپس و…است.

 

 

 

میهمانان می توانند دراستخر بزرگ هتل  به آب تنی بپردازند. این هتل دارای ساحل اختصاصی شنی به طول ۱ کیلومتر می باشد که شما می توانید اوقات فراغت خود را در انجا بگذرانید

 

 

 

این هتل دارای ۱ رستوران اصلی با ۳ سالن مجزا و متفاوت به همراه ۱۴ کافی شاپ (همگی رایگان) و ۷ رستوران ela carte 2 رستوران ۱۰۰۱ شب و چینی پولی  و ۴ اسنک بار میباشد.

 

 

تنوع غذا بسیار بسیار زیاد و کیفیت ان عالی می باشد. یک پارک ابی مجزا بسیار مجهز، سالن بدنسازی  و تیر اندازی با کمان  به همراه بخش ورزشی واترپلو  و تنیس و بولینگ، اسکواش و حتی دیوار صخره نوردی حرفه ای از امکانات هتل می باشد. هتل ۵ ستاره ریکسوس پرمیوم واقع در ۴۰ کیلومتری فرودگاه انتالیا است.