یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

هتل ریکسوز سان گیت آنتالیا


ریکسوز سان گیت یکی از هتل های ۵ ستاره ی مشهور در آنتالیا است که مقر تجمع بسیاری از توریست هایی است که از سر تا سر دنیا به این محل می آیند. برای مشاهده ی تمام هتل های ترکیه می توانید کلیک کنید
 

هتل ریکسوز سان گیت

این هتل مشهور در موقعیت مناسبی یعنی در دهکده ی توریستی بلدیبی قرار دارد. یک کیلو متر از سواحل دیدنی و زیبای مدیترانه به این هتل اختصاص داده شده است بنابراین  هتل ریکسوز سان گیت از جمله هتل های ساحلی است که از امکانات رفاهی ساحلی بهره مند است.

هتل ریکسوز سان گیت

هتل ریکسوز سان گیت
این هتل در مساحتی به میزان ۲۵۰ هزار متر مربع ساخته شده است بنابراین وجود ۱۱۰۷ اتاق و سوئیت برای آن معمولی است. در  هتل ریکسوز سان گیت شما می توانید انواع امکانات رفاهی، خدماتی و خدمات تورها و گردشگری، ورزشی و … در اختیار داشته باشید.  فاصله  هتل ریکسوز سان گیت تا فرودگاه حدودا ۴۵ کیلومتر است که خوب است از یک روز قبل در این باره با ترنسفر هتل هماهنگی داشته باشید. زوج های جوان شروع زندگی خود را اغلب اوقات در سالن جشن این هتل برپا می کنند.

هتل ریکسوز سان گیت

هتل ریکسوز سان گیت
هتل ریکسوز سان گیتبرای رسیدن به خود آنتالیا باید ۳۵ کیلومتر و برای رسیدن به کمر حدود ۱۰ کیلومتر مسافت طی کنید.
برای بازی و سرگرمی کودکان خوب است که از امکانات زمین بازی کودکان  و اتاق بازیهای کامپیوتری  استفاده کنید. خدمات سلامتی و رفاهی شامل ماساژ – جکوزی – استخر روباز – سونا – مرکز سلامت و آبگرم – سولاریوم – حمام ترکی – استخر سر پوشیده می شود.هتل ریکسوز سان گیت هتل ریکسوز سان گیت هتل ریکسوز سان گیت
برای استفاده از امکانات ورزشی نیز می توانید به یکی از سالن های مخصوص تنیس – مرکز بدنسازی – بیلیارد – پینگ پنگ – موج سواری – مینی گلف – اسب سواری  سر بزنید. در نهایت خدمات عمومی هتل شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – فکس و کپی – مرکز تجارت  می شود.

هتل ریکسوز سان گیت
هتل ریکسوز سان گیت