c هتل رویال فالکون
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

هتل رویال فالکون


هتل رویال فالکون از هتل عای ۳ ستاره می باشد . هتل مجهزی است که در دیره دبی واقع در خیابان صلاح الدین می باشد.

کسانی که به منظور کار وتفریح به دبی سفر می کنند هتل رویال فالکون بهترین گزینه برای اقامت آنان می باشدهتلی رویایی و زیبا که مسافران بعد از سفر خود با خاطراتی شیرین از آن یاد می کنند.

هتل رویال فالکون

هتل رویال فالکون

از هتل تا ایستگاه مترو بیشتر از۳ دقیقه راه نیست.
هتل رویال فالکون تا فرودگاه بین المللی تقریبا ۲ کیلومتر فاصله دارد .پس می بینیم که هتل در موقعیت مکانی بسیار عالی قرار دارد .

از ترانسفر برای رفت و برگشت به پارک ساحلی جمیرا ، مراکز خرید و فرودگاه ، از استفاده می شود که موجب آسایش مهمانان هتل می شود .

دارای محیطی آرام و بدون سر وصدامی باشد.طراحی کلاسیک درهتل و اتاق های رویال فالکون بکار گرفته اند. به دلیل موقعیت مرکزی ،دسترسی به مراکز مهم شهر دبی امکان پذیر می باشد .

هتل رویال فالکون

 

هتل رویال فالکون

هتل رویال دارای اتاق هایی با دکوراسیون کلاسیک ،و وسایل مدرن می باشد.هتل دارای ۸۴ اتاق نسبتا بزرگ می باشد .اتاق های شاه نشین و سوئیت از بهترین اتاق های هتل بشمار می آیند . امکانات اتاقها شامل تلویزیون ، ماهواره ، سیستم تهویه مطبوغ ،و… می باشد

هتل رویال فالکون
اتاق های ویژه معلولین با تمام امکانات و خدمات در این هتل ۳ ستاره وجود دارد .اتاق ها از چشم انداز بی نظیری برخور دار می باشند.
خدمات اینترنت بی سیم و پارکینگ رایگان وترانسفر فرودگاهی از خدمات عالی در هتل می باشند.
نزدیکی به اماکن دیدنی و ساحل باعث جذب توریست های بسیاری شده است.

هتل رویال فالکون
استخر وسونا و جکوزی در هتل وجود دارد و سایبان های کنار استخرها ،مکانی مناسب برای حمام آفتاب را بوجود آورده اند . حمام وسرویس ماساژ نیز در رویال فالکون وجود دارد . فروشگاه ، لاندری ، صرافی ، خدمات خانه داری ،و…از خدمات رفاهی هتل می باشند. رستوران هتل با غذاهایی بسیار عالی از مهمانان خود پذیرایی می کنند.

هتل رویال فالکون

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم