چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹

هتل رویال ارکید هند


بهتر است بدانیم در هند جاذبه های گردشگری زیاد وجود دارد و ما برای اقامتی دلنشین هتل ۴ ستاره هتل رویال ارکید بیچ ریزورت را به شما پیشنهاد می کنیم تا ضمن اقامتی همراه با آرامش از امکانات و خدمات آن بهره مند شوید . برای خرید  تور گوا هندوستان با آژانس ما تماس بگیرید

 

رویال ارکید بیچ ریزورت

این هتل یک تفریحگاه می باشد که از بهترین هتل های گوا شناخته شده است که سالانه پذیرای تعداد بی شماری گردشگر می باشد . این هتل اقامتی لوکس را به همراه امکانات بسیارویژه ای نظیر زمین گلف به میهمانان خود ارائه میدهد.از امکانات آن استخر بسیار بزرگ می باشد . برای اینکه سفری به هند داشته باشید می توانید شهر گوا به عنوان سالم ترین شهر هند! را انتخاب کنید و از دیدنی های آن لذت ببرید.

 

رویال ارکید بیچ ریزورت

بعد از آب تنی در استخر ، یک حمام با ماساژ عالی می چسبد. تمام خدمات در این هتل وحود دارند وجود زمین ورزشی و امکانات مخصوص کودکان واطفال نیز در هتل رویال ارکید بیچ ریزورت وجود دارد .

رویال ارکید بیچ ریزورت

سرویس نگهداری از کودکتان در این هتل وجود دارد تا شما بتوانید بسیار راحت به خرید و گشت و گذار و کارهای روز مره ی خود به بیرون از هتل ، بپردازید.
هتل دارای ۷۳ اتاق بسیار لوکس ومجلل می باشد.

رویال ارکید بیچ ریزورت

دکوراسیون مدرنی دارند وتمام امکانات برای مهمانان در اتاق ها وجود دارد . خدمات تور ها وترانسفر فرودگاه در هتل وجود دارد.

رویال ارکید بیچ ریزورت
هتل رویال ارکید بیچ با تمام خدمات وامکانات پذیرای مسافرین می باشد . مرکز خرید در نزدیک هتل وجود دارد .از هتل تا فرودگاه بین المللی هند راهی نیست .هتل دارای اتاق ها و امکانات ویژه ی معلولین می باشد و چشم انداز بی نظیری به باغ ههای اطراف دارد وهمین طور فضای سبز هتل بسیار بی نظیر می باشد .وجود دارد.

رویال ارکید بیچ ریزورت

اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد.در باغ هتل استراحت کنید.برنامه گردش خود را نیز از ما بخواهید.میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر تنیس شرکت کنند. رستورانهای هتل با غذاهایی با کیفیت بسیار عالی از مهمانان خود پذیرایی می کنند .بدون شک همه مسافران این هتل زیبا را دوست دارند .

رویال ارکید بیچ ریزورت

آدرس: Salcette,403713 Utorda

رویال ارکید بیچ ریزورت