c هتل سلطان صبا
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

هتل سلطان صبا


هتل سلطان صباReviewed by 123 on Jun 9Rating:

این هتل بسیار زیبا در استانبول ترکیه واقع شده است.استانبول در ترکیه از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد .اهمیت استانبول بیشتر بخاطر اماکن تاریخی  وبی نظیر آن است .

هتل سلطان صبا

 هتل سلطان صبا از هتلهای ۳ ستاره میباشد.هتل از فضای سبز زیبایی برخوردار است که مهمانان از آن فضای زیبا برای رفع استرس وبه دست آوردن آرامش خود از آنجا استفاده میکنند.

هتل سلطان صبا

هتل سلطان صبا به مناطق دیدنی و اماکن تاریخی بسیار نزدیک میاشد وپیاده نیز میتوان به مسجد سلطان احمد که مکان تاریخی است ومسجد کبود  که واقعا در جای خود  بسیار دیدن دارد رفت  وکمتر از ۵ دقیقه راه است  میتوان به راحتی آنجارسید . برای رفتن به استانبول می توانید قیمت تور لحظه آخری استانبول را از آژانس ما بخواهید!

 

هتل سلطان صبا

اتاقهای این هتل بسیار شکیل وزیبا هستند دارای اتاق  وی آی پی  ،اتاق ویژه معلولین ، اتاقهای ویژ عروس وداماد میباشد .

هتل سلطان صبا

اتاقهای لوکس وزیبا ، به همراه پنجره های بازو بزرگ، دکوراسیون به سبک ترکها ، اینترنت بی سیم درلابی هتل وتمام اتاقها ، فسیستم تصویری و صوتی وسیستم ماهواره دراتاق ،و… به مهمانان ئارائه میدهد .

هتل سلطان صبا

 در هتل رستورانهایی وجود دارد که بامنوی باز واخلاق کارکنان در رستوران بسیار عالی ، از مهمانان خود پذیرایی میکنند. اگر هم نمی خواهید از رستوران هتل استفاده کنید می توانید رستوران Mikla در استانبول را برای صرف غذا انتخاب کنید.

 

هتل سلطان صبا

غذای هتل بسیار خوشمزه ومتنوع وعالی میباشد ولی بهترین آنها غذای ترکی است که طرفداران بسیار زیادی دارد . فرودگاه آتاترک در همین راستا قرار دارد امکانات تفریحی در هتل مانند استخر ، زمین بازی وباشگاه بدن سازی وجود دارد .

هتل سلطان صبا

خانه داری واتوکشی ولباسشویی خشک شویی از خدمات ویژه ای است  که در اختیار مهمان قرار میدهد ترانسفر فرودگاه نیزازخدمات دیگر هتل سلطان صبا میباشد .

هتل سلطان صبا

هتل دارای صندوق امانات وچایخانه سنتی میباشد در هتل لاندری وسالن آرایشگاه وجود دارد .امکانات بسیاری در هتل  سلطان صبا وجود دارد که از نمونه  آنها سونا ، جکوزی ، واستخر بسیار تمیز در آن میباشد .

هتل سلطان صبا

اجاره ی دوچرخه  از مزایای هتل است . که میتوان با آن به اماکن دیدنی سر زد . تاکسی سرویس که در هتل وجود دارد با راهنمای هایش به شما خدمات خود را ارائه میدهند .

هتل سلطان صبا

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم