c معرفی ساحل و منطقه توریستی بلک
چهارشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۸

معرفی ساحل و منطقه توریستی بلک


ساحل بلک یکی از سواحل تفریحی و توریستی در ترکیه است که در ادامه کوه های تاروس واقع شده است و تا غرب آنتالیا حدود ۳۶ کیلومتر فاصله دارد. جنگل های کاج در این ساحل زیبا باعث رونق گردشگری شده است. شهرهای تاریخی مثل آسپندوس و پرگه  با این ساحل فاصله کمی دارند بنابراین می توانید با رفتن به این ساحل از این دو شهر هم دیدن کنید.

 

 

برای اقامت می توانید از هتل های مجلل ۵ ستاره و یا ۴ ستاره در این محل استفاده کنید که در کنار آن زمین های گلف زیادی برای تفریح و ورزش توریست ها واقع شده اند. ساحل بلک را ساحل تفریحی گلف بازها هم می نامند.

 

اگر به کنار آبشار زیبای ر کورسوناف بروید می توانید علاوه بر لذت بردن از آبشار، از دیدن صدها پرنده زیبا نیز لذت ببرید. ورزش های آبی در این منطقه بسیار پر رونق هستند و این در حالی است که مدرسه بین المللی گلف هم در این منطقه دایر است.

برای دیدار از منطقه می توانید از اتومبیل های کرایه ای یا دوچرخه استفاده کنید.

 

برای دیدار از پارک ملی کورشونلو از ساحل بلک باید حدود ۲۰ کیلومتر طی کنید. برای انتخاب هتل می توانید از شهروندان کمک بگیرید تا از میان ۴۷ هتل این مکان به شما معتبرترین ها را معرفی کنند. در وصورتی که بخواهید به زمین های گلف سری بزنید باید بدانید که ده زمین گلف در این منطقه وجود دارد. همچنین برای بازی فوتبال یا تنیس نیز می توانید به ترتیب از یکی از ۵۰ زمین فوتبال و ۲۰۰ زمین تنیس این ساحل و منطقه استفاده کنید

 

برای برگزاری جشن ها و مراسمات و حتی همایش ها می توانید از سالن های بسیار مجلل در این منطقه  استفاده کنید. گونه های گیاهی بلک بسیار زیادند به طوری که از میان گونه های خاص ترکیه ۲۹ گونه ی خاص مربوط به بلک است و گونه های گیاهی جهانی نیز در این منطقه تنها یک مورد گزارش شده است.

جاذبه های گردشگری در بلک محدودند و بیشتر دوست داران ورزش گلف به این منطقه سر می زنند.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم