جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷

خانه مقدس حقیقت


خانه مقدس حقیقت

یکی از جاذبه های گردشگری تایلند که برای اهالی این کشور و البته برای بسیاری از توریست ها شناخته شده و مقدس است، جاذبه ای به نام خانه مقدس حقیقت است.

خانه مقدس حقیقت

این بنا در واقع یک بنای چوبی بزرگ است که ابهت زیادی دارد و گاهی از آن به عنوان معبد یاد می کنند. محل قرار گیری این بنا در شمال پاتایا در تایلند و در کنار دریا می باشد.

خانه مقدس حقیقت

ارتفاع این برج بزرگ ۱۰۵ متر در بالاترین نقطه ی آن است. اجزای بکار رفته در این بنا و البته، معماری استفاده شده در ساخت به گونه ای است که تغییرات آب و هوایی کنار دریا، نور مسقیم و رطوبت هرگز آن را تخریب نمی کند.

خانه مقدس حقیقت

خانه مقدس حقیقت

ایده ی طراحی اصلی آن بر اساس افکار تایلندی های قدیم صورت گرفته است. مجمسه های زیبایی روی این بنا ساخته شده است و با حکاکی شکل پیدا کرده است که این خود به زیبایی بنا کمک کرده است.

خانه مقدس حقیقت

این مجمسه ها بیان گر هنر و فرهنگ تایلند کهن می باشد. از طرفی این مجسمه ها بیانگر دانش کهن، حکمت و فلسفه شرقی نیز می باشد.

خانه مقدس حقیقت

این بنا موجب می شود که بازدید کنندگان با بسیاری از چیزها مرتبط با تایلند آشنا شوند. به عنوان مثال مسئولیت های یک تایلندی در اعصار کهن، دانش و حکمت ها و فلسفه های شرقی را می آموزد.

خانه مقدس حقیقت

علاوه بر این آموزه های تاریخی و فرهنگی می توانید در این محل شوی دلفین ها را هم هر روز مشاهده کنید.

 

خانه مقدس حقیقت

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 2 = 3برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم