دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

سرتار و بزرگترین مدرسه بوداییان چین


WANSON LukT یکی از عکاسان مشهوری است که در سفری که به چین داشته تصاویری دیدنی را از مناطقی گرفته که با سایر عکس هایی که از چین دیده شده متفاوت است.

china (7)

این مکان که صومعه سرتار نام دارد در واقع محل زندگی بیش از چهل هزار بودایی است که در این کشور زندگی می کند. او در این باره می افزاید:
شاید باورتان نشود که چنین مکان جالب و متفاوتی روی زمین باشد.

منطقه سرتار
باید سعی کنید هر طور که شده از این منطقه بودایی نشین دیدن کنید. این مکان حدود ششصد کیلومتر از چنگدو Chengdu فاصله دارد و به عنوان بزرگترین و وسیع ترین مدرسه ی بودایی در دنیا به حساب می آید. این آکادمی در دهه ۱۹۸۰ ساخته شده است.
منطقه سرتار
این ۴۰ بودایی که در این منطقه زندگی می کنند سعی دارند با تحمل مشقت ها آداب بودیسم را یاد گرفته و در زندگی خود اعمال کنند.

china (4)
کسانی که می خواهند از چنگدوی در چین به این منطقه بیایند باید یک سفر بیست ساعته سخت را تحمل کنند. اینجا عبادت گاه مردم تبت است. راهبه ها و راهب ها برای تعلمیات دین خود به این مکان می آیند. این منطقه بسیار زیباست خصوصا نورانیت چراغ ها در شب ها نیز بسیار دیدنی است

منطقه سرتار
برخی روزها راهبه ها مسیر ۴ کیلومتری را طی می کنند و به این محل می رسند تا بتوانند دروس خود را شروع کنند. این محل انقدر گرم است که مردم روی خانه هایشان از سیستم های سرمایشی زیادی استفاده کرده اند.

china (2)

china (1)

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


9 − 5 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم