چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

هتل سری پاسیفیک کوالالامپور


هتل های معروف کوالالامپور هر کدام به دلیلی شهرت یافته اند. برخی هم به دلیل داشتن امکانات عالی و هم به دلیل موقعیت عالی، موجب استقبال توریست ها هستند. هتل سری پاسیفیک کوالالامپور هتلی ۵ ستاره در این شهر بزرگ است که توسط تجار بسیار رزرو شده است.

10061136

هتل سری پاسیفیک کوالالامپور تا منطقه ی تجاری کوالالامپور تنها ده دقیقه فاصله دارد و از این از جمله امتیاز های آن به شمار می رود.

هتل دارای امکانات عالی برای پذیرایی از توریست هاست. از جمله این امکانات می توان به استخر های روباز، و اتاق های شیک و راحت اشاره کرد. در اتاق ها امکانات مناسبی نظیر وسایل خواب راحت، دکور مجلل، تلویزیون ال ای دی و حمام اختصاصی مشاهده می شود.

30773704 30787039

اگر می خواهید به مراکز خرید دسترسی داشته باشید باید بگوییم که مرکز خرید جهانی  Putra در روبروی این هتل قرار گرفته است در عین حال وجود فروشگاه های متنوع در این هتل کار خرید را برای بسیاری از توریست ها راحت تر کرده است.

30786158 30774430

رستوران های هتل از جمله برترین رستوران های شهرند چرا که از منو های عالی با لیست خوراکی های محلی، بین المللی، ژاپنی، چینی و کانتونیایی پشتیبانی می کنند.

30782472

ورزشکاران می توانند در سالن بدن سازی این هتل اوقات خوشی سپری کنند اما از دیگر امکانات تفریحی این هتل می توان به مواردی نظیر ماساژ – جکوزی – استخر روباز – سونا اشاره داشت.

30787537

ورزشکاران علاوه بر سالن بدنسازی می توانند از سالن ورزش هایی مثل تنیس و اسکواش نیز بهره مند شوند

امکان برگزاری جشن های مجلل، در این هتل مهیا است بنابراین می توانید مهمانان بین المللی خود را به جشنی در خور شان خود در این هتل دعوت نمایید. از سویی برگزاری یک جلسه ی رسمی و کاری، در این هتل نیز به شما توصیه می شود چرا که امکانات بقدری است که می توانید به راحتی در آن جلسه ای راحت و مفید تشکیل دهید.

30827746

اگر برای گردش در شهر نمی خواهید از ایستگاه های نزدیک استفاده کنید، می توانید از کرایه ی اتومبیل در هتل بهره مند شوید.

از دیگر امکانات این هتل می توان به  رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – بار اشاره کرد

30830411

آدرس:Jalan Putra, 50350 Kuala Lumpur, Malaysia

این هتل ۵ ستاره تا فرودگاه شهر  ۷۵٫۶km فاصله دارد.

30782537

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 3 = 27


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم