یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

برای سفر به دبی برویم یا شارجه


اگر شما هم تصمیم گرفته اید تعطیلات به سفر بروید اما نمیدانید کدام شهر یا کشور را انتخاب کنید ما اطلاعاتی را درمورد دو شهر دبی و شارجه در امارات در اختیار شما قرار می دهیم.

travel emarat (1)

اگر می خواهید خرید کنید وبه خرید کردن علاقه دارید بدون شک ، شما هر چیزی که بخواهید در مراکز خرید بزرگ دبی از لباس و عطر گرفته تا انواع گجت های روز بازار و انواع جواهرات که با قیمت های مناسبی عرضه می گرددمی توانید خریداری کنید.

travel emarat (2)

همچنین انواع کافه ها و رستوران ها در دبی وجود دارد که شما می توانید از انها استفاده کنید.از جاذبه های دیدنی شهر دبی می توان به برج خلیفه بلند ترین برج واسمان خراش جهان واب نماهای شهر دبی رقص فوارها اشاره کرد.

travel emarat (4)

اکثر هتل های دبی از ساحل فاصله دارند بنابراین هر بار که بخواهید به ساحل بروید باید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید که شاید کمی کار را برای شما دشوار کند.

travel emarat (3)

اگر بودجه کمتری دارید بیشتر دوست دارید وقتتون رو در ساحل بگذرونیدوهمراه با بچه هایتان سفر می کنید بی شک شارجه شهر مناسبی است زیرا بیشتر هتل های شارجه نزدیک ساحل قرار دارند بنابراین این شهر برای اون دسته از توریست هایی که با فرزندانشون سفر می کنند و به دریا و ساحل علاقه مند هستند جای مناسبی برای شنا کردن و استراحت کردن در ساحل هست.

travel emarat (5)

ولی شارجه فروشگاه ها و اماکن تفریحی کمتری نسبت به دبی دارد. شما می تونید با استفاده از وسایل نقلیه اتوبوس-تاکسی- ماشین کرایه ای از شهری به شهر دیگه سفر کنید  که اگر هزینه برای شما مهم نیست ماشین کرایه ای بهترین گزینه می باشد.

travel emarat (6)

travel emarat (4)

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 2 = 3


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم