سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

خرید از خیابان بهاریه استانبول


این خیابان مهم ترین خیابان استابول در بخش اسیایی ست. . یکی از عامل های تردد زیاد از این خیابان معماری های جذاب قدیمی و مراکز خرید متعدد ان است . بهترین پیشنهاد برای کسانی که قصد سفر به استابول و خرید های ارزان دارند ، خیابان بهاریه می باشد چرا که در آن اجناس بسیار ارزان می باشند و تنوع محصولات نیز بسیار است.

bahariye

بیشتر اهالی استانبول و توریست هایی که اشراف کامل بر مراکز خرید استانبول دارند از این مکز استفاده می کنند . این خیابان به دلیل داشتن بوتیک و فروشگاه های متعدد به یک محل خرید برای طبقه جوانان و نوجوان شده است که قیمت های مناسب آنان را به خرید ترغیب می کند . این خیابان شامل چند جاذبه ی گردشگری نیز می باشد که می توانید در خلال خرید خود از آن ها بازدید کنید.

bahariye_7590432

گاو نر برنزی از جمله دیدنی های این خیابان می باشد که می توانید به وسیه ترامو به اینجا بروید . در سمت چپ این گاو نر خیابان گل فروش ها وجود دارد که هنرمندان محصولات هنری خود را که اغلب هم محلی هست به نمایش و فروش می گذارند مانند : جواهرت دست ساز ، شیشه های رنگی ،انواع نقاشی ،مجسمه و……

bahariye-street-from

ساختمان اپرا از دیگر جاذبه های خیابان بهاریه می باشد که ظرفیت ۵۰۰ نفر را دارد . این ساختمان به تازگی مرمت و بازسازی شده است . پیشنهاد میکنیم که در سفر به استانبول از این خیابان قدیمی و زیبا حتما بازدید کنید .

caddesi

یکی از راه های رسیدن به این خیابان این است که به خیابات استقلال بروید. درست روبروی این خیابان می توانید مجموعه فروشگاه های این مرکز خرید و خیابان را مشاهده کنید. چند رستوران قدیمی و خوش قدمت با غذاهای ترکی و محلی آماده ی سرویس دهی به شما هستند که توصیه می کنیم یک شام را مهمان آن ها باشید.

the-bull

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


+ 9 = 15


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم