دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

هتل سیام سیتی


هتل سیام سیتی

هتل سیام سیتی یکی از هتل های مشهور در تایلند است که در واقع در مرکز بانکوک برپا شده است. این هتل که ۵ ستاره می باشد تنها سه دقیقه از ایستگاه قطار هوایی مشهور تایلند فاصله دارد.

هتل سیام سیتی

امکانات رفاهی و تفریحی این هتل واقعا مثال زدنی است. این هتل دارای دکوراسیون عالی به همراه تجهیزاتی است که هر توریست به آن نیاز دارد. به عنوان مثال تلویزیون یکی از ویژگی های این هتل است. هتل در دل خود ۵ رستوران را جا داده که می توانید در هر کدام غذای خاصی را سفارش داده و میل کنید.

هتل سیام سیتی

به طور کلی این رستوران ها ارائه دهنده غذاهای محلی و بین المللی نیز می باشند. استخر هتل سر باز بوده که در تمام فصول به کار خود ادامه می دهد اما برای آب تنی می توانید از مرکز آب گرم نیز استفاده کنید.

هتل سیام سیتی

برای رفاه توریست ها در اتاق ها از قهوه ساز و اثاثیه ی نو و جالب استفاده شده است. از سالن زیبایی هتل نیز می توانید هر وقت که بخواهید استفاده کنید. برای شستشوی لباس ها نیز نیازی نیست خودتان دست به کار شوید چرا که بخش خدمات لباس شویی و در کنار آن اتو کشی لباس هایتان را شسته و مرتب و اتو کشیده به شما تحویل خواهد داد.

هتل سیام سیتی

همانطور که گفته شد می توانید در ۵ رستوران مذکور غذاهای ایتالیایی ،ژاپنی،چینی،تایلندی وبین المللی را میل کنید. برای صرف یک نوشیدنی نیز سری به کافه و تریای هتل بزنید. برای رسیدن به فرودگاه بین المللی از سمت این هتل باید حدود ۲۴ کیلومتر راه طی کنید که با سرعت عادی حدود ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت به طول می انجامد

هتل سیام سیتی

از جمله خدمات سلامتی این هتل می توان به ماساژ – جکوزی – استخر روباز – سونا – مرکز سلامت و آبگرم  اشاره کرد.

هتل سیام سیتی

از دیگر خدمات ویژه ی این هتل می توان به خانه داری – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل  اشاره کرد

هتل سیام سیتی

افراد معلول نیز می توانند از اتاق های ویژه ی خود در این هتل بهره مند باشند. برای نگهداری کودکان نیز سرویس نگهداری از کودک در هتل دایر است.

هتل سیام سیتی

هتل سیام سیتی

هتل سیام سیتی

 

.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


2 + 1 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم