c برترین شهربازی ها در سال2015
جمعه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۸

برترین شهربازی ها در سال۲۰۱۵


شهر بازی ها یکی از مهم ترین مکان های گردشگری برای توریست ها هستند چرا که فرزندان شما نیز در هر سفر باید به طور کامل تفریح کند و لذت ببرد. اگر قصد سفر به شهرهای زیر را دارید، گردشی در شهربازی های معروف آن ها فراموش نکنید

 

بوش گاردنز تامپا ،در فلوریدای آمریکا

این شهربازی بهترین مکان برای خانواده هایی است که می خواهند تفریح و هیجان را با هم تجربه کنند .همچنین این شهربازی یک باغ وحش دیدنی وجذاب با بیش از ۲۰۰۰ حیوان دارد که در نوع خود بی نظیر است ،البته باید بلیط ۷۸ یورویی آن را نیز در نظر گرفت که شاید این مبلغ در مقابل هیجانی که در آن تجربه می کنید ،مبلغ زیادی نباشد .

 

یونیورسال استودیو ،سنگاپور

اگر قصد سفر به سنگاپور را دارید حتماً به شهربازی آن سری بزنید .این شهربازی انواع جنگ های هوایی را با بازی های خاص و هیجان انگیز در کنار انواع رولرکاسترها به شما ارائه می کند .علاوه بر آن قسمتی در شهربازی با عنوان ترنسفورمرز تعبیه شده که بنظر می رسد از فیلم های معروف هالیوود الگوبرداری شده است

 

 

دالی وود ،تنیسی امریکا

شما می توانید بهترین ها را در دالی وود تجربه کنید .این شهربازی ۲۰ افتخار بین المللی دارد وراید ها وقطلر های مختلفی که در که در آن استفاده  شده جذابیت وهیجان خاصی را به این شهر بازی بخشیده است .

 

گاردالند پارک ، ایتالیا

اگر بخواهید وارد دنیایکارتون شوید ، حتما سری به شهر بازی گاردلند پارک (Gardaland Park) بزنید ، این شهر بازی قطعا برای کودکان بسیار جذاب است ، همچنین برای بزرگسالانی که به دنیای کارتون علاقه مندند .زیرا این شهر بازی خانه های کارتونی دارد که قطعا بی نظیر و جذاب است و شما را به کودکیتان بر می گرداند .البته آکواریوم های آن نیز دیدنی و جذاب است .این شهر بازی از بهترین شهر بازیهای اروپا است .

 

دیزنی کالیفرنا ادونچر پارک ، کالیفرنیا

این شهر بازی (Disney California Adventure Park)یکی دیگر از شاهکار های دیزنی است.چرخ و فلک بزرگ آن با عکس دیزنی ، تبدیل به نماد این شهر بازی شده است .البته بلیط آن ۱۳۵ یورو می باشد کهشاید کمی گران به نظر برسد ولی برای لذت بردن از این جذابیت ها پرداخت چنین مبلغی ، هزینه ی بالایی نیست.

 

سیکس فلگز مجیک ماونتینز، کالیفرنیا

این شهر بازی  (Six Flags Magic Mountain)زیبا که در لس آنجلس واقع شده ، بینظیر و فوق العاده است زیرا تعدادی زیادی جاذبه ، در خود جای داده است .به طوری که بازدید کنندگان از آن را متحیر می کند .

 

اوشن پارک، هنگ کنگ

در شهر بازی اوشن  پارک (Ocean Park) می توانید علاوه بر بازی ، حیوانات آسایی مانن پاندا را هم ببینید و علاوه بر آن ماشین های کابلی و کوهستان هایی که فرصت تجربه ای بسیار دل انگیز هیجان را به شما می دهند که به کوهستان های هیجان معروف اند که شاید همین باعث تفاوت بین این شهر بازی با دیگر شهر بازی در دنیا باشد.

 

سیلور دلار سیتی، میسوری آمریکا

برنامه های شهر بازی سیلور دلارسیتی (Silver Dollar City) با شهر بازی های دیگر متفاوت است و همین تفاوت باعث جذاب شدن آن شده است.این شهر بازی ۶ فستیوال جهانی بزرگ برگزار می کند .۴۰ شوی این شهر بازی به همراه ۶۰ فروشگاه آن باعث ایجاد تفاوت بسیار زیادی با دیگ ر شهر بازی ها شده و هیجان و تازگی خاصی را به بازدید کنندگان می دهد.

 

 

والت دیزنی استودیوز پارک، فرانسه

در پارک والت دیزنی استودیوز (Walt Disney Studios Park) هم ،  می توانید ردپای والت دیزنی و سینما را ببینید و در واقع ، جزء اصلی این پارک ، سینما است .بازدید کنندگان می توانند با صرفه هزینه ی ۵۱۰۰۰۰تومانی ، چهار روزه از این پارک دیدن نمایند

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم