یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷

هتل نوماد سوکاسا


Nomad Sucasa

هتل نوماد سوکاسا یکی از هتل های معروف در کوالالامپور است. این هتل کوالالامپور کمی از مرکز فاصله دارد اما ویژگی های مثبتی دارد که موجب شده رونق زیادی داشته باشد.

 

The Nomad Sucasa All-Suite Hotel

مسافرین از مرکز آب گرم این هتل بسیار راضی اند. از طرفی برخورد خوب خدمه ها موجب می شود توریست ها احساس امنیت و آرامش داشته باشند. این هتل در راستای خیابان Embassy Row واقع شده است.

e Nomad Sucasa

اماکن دیدنی کوالالامپور و همچنین مرکز خرید های معروفی در نزدیکی این هتل واقع اند که موجب شده این هتل به راحتی به این بخش های مهم برای توریست ها دسترسی داشته باشد.

 Nomad Sucasa

رتبه این هتل ۴ ستاره می باشد. جالب است بدانید که برجهای دوقلوی Petronas و Bukit Bintang  که بسیار معروفند در نزدیکی این محل واقع اند.

اگر بخواهید از این هتل به مکان های دیدنی نظیر پارک تفریحی Suria و پارک پروانه ها بروید می توانید از سرویس های رایگان هتل استفاده کنید.

 Nomad Sucasa

واحد های این هتل، دارای ویویی از شهر می باشند که با امکانات مناسبی نظیر اتاق های خواب مجزا، آشپزخانه کامل، سرویس پذیرایی و محل دنج و راحت و حمام اختصاصی و… آسایش مسافرین را تامین کرده است.

سالن ورزشی نیز برای بدنسازی و استخر های آب گرم و … نیز برای تن آرامی در این هتل وجود دارند که شما را به استفاده از آن ها سفارش می کنیم. خدمات ماساژ درمانی هتل نیز بی نظیر است.

 Nomad Sucasa

در بخش اداری هتل می توانید هر گونه سوال و مشکلی داشته باشید با متصدیان در میان بگذارید.

در هتل چند رستوران وجود دارد که می توانید از خوراکی های خوشمزه غربی و آسیایی آن میل بفرمایید.

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


6 × = 48


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم