دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

آکواریم پاتایا


آکواریم پاتایا

یکی از جاذبه های گردشگری مطرح در پاتایا در تایلند آکواریوم پاتایا است که به زیبایی جهان زیر آب را ترسیم کرده است. در این محل می توانید انواع آب زیان را مشاهده کنید. در آکواریوم پاتایا انواع ماهی ها و کوسه ها و جانوران کف اقیانوسی را می توانید از نزدیک مشاهده کنید که هیچ وقت نمی توانید به طور آزاد آن ها را ببینید.

آکواریم پاتایا

همچون سایر آکواریوم های توریستی این آکواریوم نیز دارای تونلی است که می توانید از آن دیدن کنید و سر به هوا، ماهیان را در اطراف خود دیده و لذت ببرید. این آکواریوم از شناخته شده ترین جاذبه های گردشگری تایلند است

آکواریم پاتایا

تعداد ماهی های این آکواریوم به بیش از ۲۵۰۰ ماهی در ۲۰۰ گونه ی مختلف می رسد. انواع ماهی ها شامل، کوسه ها، مارماهی، سفره ماهی و لاک پشت دریایی و خرچنگ می باشد. جالب است که ستاره های دریایی این محل از پر طرفدار ترین آبزیان آکواریوم به حساب می آیند.

آکواریم پاتایا

کودکان می توانند با غذا دادن به حیوانات دریایی لذت مضاعف ببرند. این آکواریوم بیش تر برای گردش های علمی و تفریحی به کار گرفته می شود.

آکواریم پاتایا

یک بخش مهم آکواریوم استخری است که می توانید در آن شنا کنید و از نزدیک ماهی ها را ببینید که البته باید تجهیزات غواصی به همراه داشته باشید.

آکواریم پاتایا

برای بازدید از این محل باید از ۹ صبح تا ۶ عصر برای دیدار از آکواریوم وقت بگذارید.

آدرس آکواریوم پاتایا :

Along Sukhumvit Highway, 200 metres south of Tesco Lotus in South Pattaya

آکواریم پاتایا

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


2 × 1 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم