چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷

معبد دیدنی وانسانگ وارارام در پاتایا


وانسانگ وارارام

اگر بخواهید به تایلند و به شهر معروفش یعنی پاتایا سفر کنید باید انتظار داشته باشید تا از جاذبه های تاریخی آن جا، بیش از هر جای دیگری دیدن کنید. همانطور که می دانید تایلند را کشور هزار معبد می نامند اما معبد وانسانگ وارارام که در پاتایا واقع است لطف دیگری دارد و توریست ها پیش از دیدار هر معبدی آن را مورد بازدید قرار می دهند.

وانسانگ وارارام

معبد وانسانگ وارارام از نظر طراحی و ساختار دارای ویژگی های منحصر به فردی است برای نمونه اگر به ساختمان آن دقت کنید متوجه می شوید که از معماری مدرن در طراحی آن استفادع کرده اند. این معماری تلفیقی از معماری ژاپن، چین، هند، سوئیس و … است. بیشتر اهالی پاتایا و حتی برخی از توریست ها از این مرکز برای مدیتیشن استفاده می کنند چرا که اعتقاد دارند آرامش خدایگان به آرامش آنان می انجامد!

وانسانگ وارارام

هر چند این معبد در پاتایا دایر است اما یک موزه ی معروف چینی به نام Wihan Sian در محل دایر است که توریست ها در آن از اشیای با ارزش و دیدنی که از کشور چین وارد شده است دیدن می کنند.

وانسانگ وارارام

محل قرار گیری معبد از نظر موقعیت جغرافیایی نیز مناسب حال توریست هاست چرا که در سه کیلومتری آن باغ استوایی نانگ نوچ قرار دارد که بسیار زیباست. از طرفی نزدیک به کوه بوداست که برای مردم پاتایا و توریست ها بسیار ارزشمند است.

وانسانگ وارارام

برای دیدار از معبد باید به دوازده کیلومتری جنوب پاتایا بروید. نا گفته نماند به خاطر احترام به اماکن مذهبی تایلند باید در معابد با شانه های پوشیده و با دامن یا شلوار وارد شد. بنابراین به این نکات توجه داشته باشید.

وانسانگ وارارام

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 × 3 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم