سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

هتل یاس مارینا دبی


Yas-Marina-Hotel-f

هتل لوکس پنج ستاره یاس واقع در ابوظبی امارات می باشد. هتل یاس دارای امکانات استاندارد وخدمات ویژه  به همراه  موقعیت مکانی مناسب بصورت شبانه روزی پذیرای شما مهمانان عزیز می باشد.

Yas-Marina-Hotel-f

Yas-Marina-Hotel-f

این هتل دارای چهارصدو نود ونه اتاق می باشد. توریست ها می توانند با آرامش تمام در اتاق های تمیز و زیبای هتل اقامتی مختصر داشته باشند.

Yas-Marina-Hotel-f

Yas-Marina-Hotel-f

امکانات رفاهی هتل یاس دبی شامل خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات کفش و واکس – کرایه ماشین – فکس و کپی – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – خدمات تهیه بلیط می باشد.

Yas-Marina-Hotel-f

Yas-Marina-Hotel-f

هتل یاس از اتاقهای ویژه از جمله اتاق و امکانات برای معلولین – اتاق وی ای پی –اتاق جلسه کاملا مجهز -اتاق بی حساسیت برخوردار می باشد. سعی شده در تمام اتاق ها از دکوراسیون عالی استفاده شود. از دیگر خدمات ان می توان به رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – بالکن – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – پذیرش و تحویل سریع – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه – بار اشاره کرد. برای نمونه ای از هتل های دبی می توانید به مورادی نظیر سوفیتل دوبی جمیرا بیچ و هتل آی سی گرین پالاس و هتل سنت جرج مراجعه کنید.

Yas-Marina-Hotel-f

Yas-Marina-Hotel-f

شما می توانید اوقات فراغت خود را به فعالیتهای مرکز بدنسازی  پرداخته و در زمین گلف به تفریح و بازی بپردازند. میهمانان می توانند از خدمات آرامش بخش ماساژ درمانی هتل بهره مند شده و در استخر روباز هتل ،  آب تنی کنند

Yas-Marina-Hotel-f

از دیگر امکانات هتل می توان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد.  اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. وجود فروشگاه های متعدد با کیفیت اجنساس بالا از امتیاز این هتل به شمار می رود. ناگفته نماند یک صرافی نیز در هتل وجود دارد که اماده ارایه خدمات به شما مهمانان گرامی می باشد  .

Yas-Marina-Hotel-f

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 − = 2


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم